OUI

Globālu trendu iedvesmots. Ar stilu un vienmēr aizraujoši.

Zīmols OUI aizsāka savu vēsturi nu jau vairāk kā pusgadsimtu tālā pagātnē. Pauls un Mendels Gottesdieneri uzsāka šī ģimenes biznesa darbību, ekonomiski ļoti labvēligajos apstākļos 1950. gados, un tādejādi ļoti veiksmīgi turpina savu darbību vēl pat šodien. Kolekcija, kā agrāk tā arī šobrīd – vienmēr ir bijusi izlecoša. Ar raksturu un unikāla. Moderni silueti, glamūras detaļas. Delikāti apvienotas, atšķirīgi izlecošas detaļas. Tāds ir zīmols Oui. 

Trikotāža…

Meistarības augšgals. Izsmalcināta un mīksta. Eleganta un viegla. Silta un omulīga. Par ādu rūpejoša. Dekoratīva, taču ļoti komfortabla.

Drukas…

Atsvaidzina kolekciju. Apvieno sezonas krāsas, iedvesmas un aizrautības. Īsts dzīvesprieka jeb joie de vivre simbols. Katrs apģērba gabals ir pilns ar kaisli un iedvesmu būt speciālam – citādam. Pretrunu kombinācija, taču tai pat laikā tik harmonisks vienums.

Uzmanība detaļām…

Un skaidrām līnijām. Globālu trendu iedvesmots. Ar stilu un vienmēr aizraujoši. Unikāli… sievietes, kuras izvēlas Oui kolekciju – izceļas. Pārsteidzoši, iedvesmojoši un pilns ar dzīvesprieku. Šobrīd 2018. gadā zīmolu vada jau trešā paaudze ar lieliskiem pamnākumiem, kā piemēram, Oui produkciju šobrīd var iegādāties vairāk kā 1000 vietās Vācijā un tik pat daudz ārpus tās.

Jaunums - Pavasara / Vasaras 2019 Kolekcija

Rudens & Ziemas Kolekcija 2019

Pavasara & Vasaras Kolekcija 2018

Close Menu