MAC

Izcila kvalitāte kopš 1973. gada.

Modes kompānija MAC tika dibināta 1973.gadā Wald/Roßbach netālu no Regensburgas un šodien ir viens no vadošajiem sieviešu un vīriešu bikšu ražotājiem Eiropā. Viss sākās ar vienkāršu, bet efektīvu ideju par ideāli piemērotām sieviešu bikšu līnijas uzsākšanu tirgū – ar ātru un redzamu panākumu. Pēc veiksmīgās sieviešu bikšu tirgošanas sekoja arī pirmās vīriešu bikses. Šodien MAC pārdod vairāk nekā 6 miljonus bikšu pāru gadā. MAC kompānija, kur galvenajā ofisā ir aptuveni 330 darbinieki, un saistītajās ražotnēs – 3400 darbinieku, apvieno meistarību un tradīcijas ar modernām tendencēm. “Mēs strādājam tikai ar kvalitatīviem un nevainojamiem materiāliem, izmantojam novatoriskas tehnoloģijas un ekoloģiskās ražošanas metodes, izstrādājam ideālus griezumus un ļoti modernus dizainus, kā arī piedāvāsim mūsu klientiem lielisku cenu”.

Ideāli augumam pieguļoši, ar augstāko vidējo kvalitāti un, galvenokārt, ļoti moderni produkti, tādas ir MAC bikses. MAC ir ievērojusi šos principus vairāk nekā 40 gadus. Zīmols ir nepārtraukti un nepārprotami paplašinājis savu nostāju Eiropas apģērbu tirgū, pamatojoties uz šo filozofiju.

Uzņēmums ņem vērā inovatīvās tehnoloģijas un ekoloģiskās ražošanas metodes, izstrādā ideālas līnijas un ļoti modernus dizainus.

Ideāli uz augumu, ar augstāko vidējo kvalitāti un, galvenokārt, ļoti moderni produkti. MAC ir ievērojusi šos principus vairāk nekā 40 gadus. MAC ir nepārtraukti un nepārprotami paplašinājis savu nostāju Eiropas apģērbu tirgū, pamatojoties uz šo filozofiju. Šodien MAC ir viens no vadošajiem sieviešu un vīriešu bikšu ražotājiem Eiropā un pārdod vairāk nekā 6 miljonus MAC bikšu pāru visā pasaulē. MAC izstrādā, ražo un izplata modes bikses sievietēm un vīriešiem. Materiāli ir augstākās kvalitātes un iegūti no vadošajiem audumu ražotājiem. 

MAC ņem vērā inovatīvās tehnoloģijas un ekoloģiskās ražošanas metodes, izstrādā ideālas līnijas un ļoti modernus dizainus.

Close Menu