TRIPPEN

Mūsdienīgs dizains apvieno ekoloģiskumu, ilgtspējību un sociālo atbildību.

TRIPPEN eksperiments pretēji populārajam apgalvojumam, ka uzņēmums var ekonomiski veiksmīgi panākt tikai ar ražošanas panākumiem, Trippen pierāda pretējo – mūsdienīgs dizains apvieno ekoloģiskumu, ilgtspējību un sociālo atbildību. Tiek ievēroti vides noteikumi un ekoloģiskās ražošanas metodes, kas tieši ietekmē dizainu. Rezultāts ir ilgtspējīgs produkts, kas vienlaikus piedāvā patērētājiem lielu daudzveidību. Kolekcijas ir veidotas tā, ka Vācijā un Itālijā pat vieglos daudzumus var ražot par konkurētspējīgām cenām. Izņemot Trippen pašu rūpnīcu, 80 km uz ziemeļiem no Berlīnes, visa pārējā ražošana tiek veikta nelielos ģimenes uzņēmumos Ziemeļitālijā. Šī ražošanas iekārtu tuvība ļauj pievērst uzmanību klientu pieprasījumiem un vienlaikus garantē īsu piegādes laiku.

Gadu gaitā Trippen ir izstrādājis sev raksturīgu stilu, kam nav nekā kopīga ar tradicionālajiem apavu veidiem. Šie unikālie eksperimentu modeļi ir katras kolekcijas pamatā. Jaunos dizainus papildina modernas krāsu gammas. Katru sezonu kolekcijas neaizstāj, bet pastāvošie stili paliek pieejami.

Sociālā atbildība ir viena no galvenajām filozofijām. Tādēļ Trippen atbalsta vietējo ražošanu. Trippen rūpnīcas, kas atrodas 80 km uz ziemeļiem no Berlīnes, būvniecība ne tikai samazināja transportu līdz minimumam, bet arī radīja jaunas darbavietas reģionā, kam trūkst infrastruktūras. Zīmols ir izmantojis šo koncepciju ar lieliskiem panākumiem kopš 1992. gada. Trippen darbojas pašu veikalos Vācijā, Antverpenē un Parīzē, kā arī partneru veikalos Vācijā, Lielbritānijā, Izraēlā, Japānā, Taivānā, Ķīnā, Honkongā, Mongolijā un ASV. 450 citos veikalos visā pasaulē tiek piedāvāti Trippen apavi. Zīmols sadarbojas ar pazīstamiem dizaineriem, piemēram, Issey Miyake.  Šīs starptautiski izstrādātās dizaina balvas uzsver zīmola panākumus.

Close Menu