Gil Bret

Sievišķīgas virsdrēbes mūsdienu sievietēm.

GIL BRET virsdrēbju modes stils ir sportisks, kā arī sievišķīgs, apvienojot izpratni par modes komfortu. Zīmols smeļas iedvesmu visā pasaulē un prasmīgi iekļauj to sportiskos un elegantos veidos. Tādējādi šāds stils tiek atspoguļots katrā Gil Bret mētelī un jakā. Runājot par stilu, tie ir, sākot no klasiskiem trencīšiem līdz modernām vestēm. Klasiskie griezumi tiek interpretēti jaunās krāsās, jaunumi izskatās labāk ar spilgtiem toņiem. Gil Bret jakās un mēteļos ir izstrādātas neskaitāmas detaļas: slēpta rāvējslēdzēja daļa, regulējama izliekta apkakles daļa un savilkšanas aukla ar aizbāžņiem pie šuvēm. Dekoratīvā sašūšana un jostasvietā josta akcentē sievietes formu. 
Zīmola filozofija, zīmola mērķis – kvalitāte ar garantētu piemērotību apvienojumā ar jaunākajām tendencēm. Gil Bret ir raksturīga izcila produktu pieredze, moderna kompetence un inovatīva jauda. Gil Bret virssdrēbju modei tiek izmantoti atsevišķi materiāli, piemēram, mikrošķiedras un mikrokokvilna. Labi izstrādāti griezumi neizceļ figūru. Tas ir valkāšanas komforts augstākajā līmenī.
Gil Bret zīmols ir daļa no Betty Barclay uzņēmumu grupas. Tas tika izveidots 1968. gadā Nußloch, Vācijā. Gil Bret tiek eksportēts uz 60 valstīm, tādēļ starptautiskās tendences arī ietekmē Gil Bret jaku un mēteļu stilu.

Jaunums - Pavasara / Vasaras 2019 Kolekcija

Pavasaris / Vasara 2018

Close Menu