MARC AUREL

Skaidras līnijas un mīloša uzmanība detaļām.

MARC AUREL skaidrās līnijas un mīloša uzmanība detaļām vienmēr iedvesmo jaunākās tendences. Stilīgs un vienmēr aizraujošs – tāds ir Marc Aurel. Šie četri aspekti ir absolūtie modes kliedzieni: dizains, kvalitāte, piemērotība un meistarība. Katrs materiāls, katrs dūriens un visas detaļas atspoguļo aizraušanos ar smalku šarmu un individuālu jaunradi. Tā Marc Aurel jūtas, domā un strādā.

Marc Aurel veiksmes stāsts sākās 1972. gadā, kad Marc Aurel Textil GmbH īpašnieks Reinholds Rihters sāka izstrādāt un ražot sieviešu bikses. Līdz 1979. gadam tika izveidota pilnīga dāmu kolekcija. Tirgus pieprasījums izraisīja vairāku gadalaiku koncepcijas ieviešanu –  divas galvenās kolekcijas katrā sezonā ir iedalītas 4 tēmās. Šo attīstību vadīja pamatprincips, ka pārdošanas vietās patstāvīgi tiek piedāvātas jaunas kolekcijas.

Ražošana ir ļoti mainījusies pēdējo 40 gadu laikā. No 1972. līdz 1984.gadam kolekcijas tika ražotas pašu darbnīcā un pēc tam to pārvietoja uz ārzemēm. Šodien ražošanas vietas atrodas Āzijā, Polijā, Turcijā un citās Austrumeiropas un Āzijas valstīs. Uzņēmums garantē ļoti augstu kvalitāti un meistarību. Pēc vairāk nekā 40 gadiem Marc Aurel ir viens no veiksmīgākajiem vidēja lieluma modes uzņēmumiem starptautiskā mērogā. Kolekcijās tiek tulkots diskriminējošu, pašpārliecinātu sieviešu dzīvesveidi visā pasaulē. Sportiska, seksīga, pārliecināta un viegla kā spalviņa – tāda ir Marc Aurel valkātāja.

Close Menu