Facebook

Sekojiet mums Facebook un uzziniet dažādus jaunumus modes jomā, kā arī par jauniem pievedumiem veikalā!

Instagram

Sekojiet arī mūsu Instagram kontam, kurš Jums atgadinās par esošajām modes tendencēm!

Par Mums

Apģērbu veikals uzsāka darbību jau 1994. gadā. Veikala prioritāte ir klienta apkalpošana un spēja iepriecināt klientu tā, lai viņš atgrieztos atkal un atkal. Veikals Akcents piedāvā lielu preču un zīmolu klāstu, kas derēs dažādām sieviešu gaumēm. Mūsdienīgi stila akcenti, moderni piegriezumi un oriģināli aksesuāri – veikalā atradīsiet visu, kas nepieciešams spilgtai, stilīgai un par sevi pārliecinātas sievietes tēla radīšanai.

Atsauksmes

Leonarda Ķestere

Veikals Akcents

Leonardai – iepirkties nav laika. Tomēr ir viens veikals, kas viņai patīk, un tas ir Valmierā – Akcents. Brauciens no Rīgas uz Valmieras Drāmas teātri ir vēl patīkamāks, jo vienmēr ir iespēja iegriesties veikalā “Akcents”. Veikals atrodas uz galvenās ielas pašā Valmieras centrā, kas nodrošina vieglu un ērtu piekļuvi tam.

Lasīt Vairāk

Elīna Ignaškova

Veikals Akcents - Elīna Ignaškova

Veikals “Akcents” ir mans iemīļotais veikals Valmierā. Jautāsiet kapēc? Gluži vienkārši – veikalā piedāvātais apģērbs ir atšķirīgs, moderns – atsevišķas kolekcijas jauniešiem, iezīmē pašas jaunākās modes tendences. Man ļoti svarīga ir arī apģērba kvalitāte.

Lasīt Vairāk

Ilze Pukinska

Veikals Akcents - Ilze Pukinska

Man kā jau katrai sievietei, ļoti bieži gribas pārmaiņas savā garderobē. Regulāri iztaigāju veikalus Rīgā, taču vienmēr atgriežos savā darba vietā Valmierā un iepērkos veikalā “Akcents”. Veikala vadītājai ir izcila gaume, kā arī kolekcijas mani pārsteidz, jo tajās vienmēr ir tieši tas, ko meklēju.

Lasīt Vairāk

Inta Gorodecka

Veikals Akcents - Inta Gorodecka

Veikalā “Akcents” mani visvairāk uzrunā milzīgā apģērbu daudzveidība – sākot ar vienkārša stila ikdienas modeļiem, beidzot ar izciliem Brendiem. Ļoti patīkami, ka arī lielāku izmēru sievietes var atrast sev piemērotu apģērbu katrā kolekcijā.

Lasīt Vairāk

Close Menu