ELEMENTE CLEMENTE

Drēbes, kas veido saikni ar dabu un apģērbi, kas liek valkātājam sajust atšķirību.

Clemens Doerr nodibināja uzņēmumu 1988. gadā, kas bija mazumtirdzniecības uzņēmums KANDIS & KANDISMANN. 1992. gadā viņš nodibināja Kandismann GmbH & Co. KG un sešus gadus vēlāk – OSKA GmbH. 2002. gadā viņš kļuva par šodienas Elemente Clemente kopīgo īpašnieku. Viņš ir izpilddirektors un atbildīgs par projektēšanu un ražošanu. Modes meitene Elemente Clemente tika izveidota 2002. gadā. Divas sieviešu kolekcijas ik gadu tiek demonstrētas un tirgotas starptautiskā mērogā.

“Elemente Clemente” ir unikāls vārds. Kopš tās dibināšanas 2002. gadā tā ir veiksmīgi paplašinājusies visā Eiropā un ASV. Elemente Clemente ir alternatīva filozofija – cilvēks ir daļa no dabas un nevar atbrīvoties no tā, tas ir acīmredzams un tā ir daļa no uzņēmuma pieejas radošumam. Modes pasaulē aizrauj jauns dizains. Bet kas ir jauns? Jaunums ir mūsdienīgs, pavisam jauns, novatorisks? Vai radošums ir saistīts ar dabu? Zīmola jaunais ir sintēze ar mūsdienu izskatu, kvalitatīvu materiālu un ikdienas eleganci.

Mums ir svarīgs stils, komforts un kvalitāte, uzmanība detaļām, izsmalcināti toņi.  Šī zīmola drēbes ir paredzētas, lai akcentētu pašizpausmi. Elemente Clemente sasniedz to izmantojot siluetus, kas ir nošķirti no zemām nokrāsām, brūnām, zilgani melnām krāsām, un visas tās apvieno bez piepūles.

Kolekcijas ir veidotas tā, lai tās būtu mūsdienīgas un videi draudzīgas. Tiek ražotas drēbes, kas veido saikni ar dabu un apģērbi, kas liek valkātājam sajust atšķirību.

Elemente Clemente – tā ir ētiska izvēle.

Close Menu